Licytacja medalu Olimpijskiego

Fundacja tomali zwyciezcy

Licytacja medalu Olimpijskiego, jak również inauguracja Fundacji ToMaliZwycięzcy odbyły się w hotelu Marriott. Tam również swoją siedzibę będzie miała fundacja. Marriott jest kultowym wręcz miejscem, tym bardziej miło mi, że to właśnie w tym miejscu i z tymi ludźmi będę mógł rozwijać projekt wspierający dzieci, młodzież oraz seniorów.
Licytacja odbyła się stacjonarnie. Zaproszeni byli goście, którzy wcześniej wyrazili chęć wzięcia udziału poprzez zgłoszenia swoich ofert na maila.

Założeniem było zebranie funduszy w kwocie 140 tysięcy złotych na operację Kacpra Woźniaka z Żor, chorującego na zaburzenie ośrodkowego układu nerwowego i mózgowe porażenie dziecięce.

Tym większym zaskoczeniem był fakt, że złoty medal Olimpijski wylicytował najlepszy polski piłkarz, Robert Lewandowski za kwotę 280 tysięcy złotych. Nie tylko pomożemy wspólnie Kacperkowi, ale również mamy możliwość pomocy innym.

Pomóż dzieciom

Już teraz możesz pomóc Podopiecznym naszej Fundacji.